EKSTRÜZYON KALIPLARI

Ektrüzyon kalıplarımız deneyimli ve profesyonel çizim programcılarımız tarafından tasarlanan ve en son teknoloji kullanılarak imal edilen kalıplarımız, yüksek yüzey kalitesi, hassas ölçü toleransları , yüksek performans ve optimum imalat ömrü düşünülerek yapılır. Kapasitesinin maksimum seviyelere ulaşması ve sürdürülebilir üretim parametrelerinin sağlanması göz önünde bulundurularak, donanımlı personelleri ile kalıpların periyodik bakımları takip edilerek minimum oranlarda tutulmaya çalışılır.

ALÜMİNYUM PROFİL

Üretim tesisimiz yıllık 7000 Ton kapasite ile 2200 tonluk 7 inç ekstrüzyon pres hattına sahiptir. Yılların kazandırdığı deneyim ve gelişen teknolojilerimizle zorlu kesitlere dahi yüksek yüzey kalitesini sürekli olarak sağlamaktayız. Ekstrüzyon üretim süreçlerini titiz bir kalite kontrol sistemi ile takip etmekteyiz. Mimari sistem profilleri, Kapı ve pencere sistemleri, sürme serileri, giydirme cephe profilleri, mobilya profilleri, duşa kabin profilleri, cam balkon profilleri, perde profilleri, küpeşte profilleri, endüstriyel ve sanayi profilleri alanlarında alüminyum profil ve müşterilerimize özel profilleri imal etmekteyiz.

BOYAHANE TESİSİ

Elostatik toz boya tesisimizde herhangi bir solvent içermeyen toz boya ,statik elektrikle yüklenip boyanacak profillere sistemli tabancalar ile uygulanmaktadır. Profillerdeki toz boya yapışma kalitesini artırmak için kimyasal ön yüzey aşındırma ve matlaştırsa banyoları yapılıp boya işlemi gerçekleştirilmektedir. 8 metreye kadar olan boy profiller istenilen ral renginde ve parlaklıklarda UV ışınlarına , krozyona karşı dayanımlı ve işlenebilme özelliğine sahip olup Qualicoat kalite standartlarında göre boya işlemi yapılır.

ELOKSAL

Üretimini yapmış olduğumuz alüminyum profillerin yüzeyinin yalıtılmış elektrik verilen bir kaplama işlemidir, Yüzey kalite ve görünümünü krozyona karşı koruyan ve bununla beraber renk çeşitliliği için eloksal işleme tabi tutulur. Bronz ,sarı ,inoks gibi renk tonları mat , parlak ,polisajlı ,satineli olarak maksimum 7 metreye kadar eloksal yapılmaktadır.